10 Kasım

Atatürk’ün Gençleriyiz adlı 10 Kasım şiiri. Atatürk’ü anlatan 10 kasım şiirleri arasında bulunan Atatürk’ün Gençleriyiz isimli güzel bir şiir.

Atatürk’ün Gençleriyiz

Düşmana savaş açan,
Yazının devamı...

10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri

Cumhuriyetimizin kurucusu ve büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk 10 Kasım 1938’de aramızdan ayrılarak ebedi hayata intikal etti. O’nu rahmetle anıy
Yazının devamı...

10 Kasım Gelince adlı şiir. 4 Kıta 10 Kasım şiiri.

10 Kasım Gelince

Bilir misiniz çocuklar?
Her 10 Kasım gelince,
Siyah bir bulut gelir,
Anıtkabir üstüne.

Bilir misiniz ç
Yazının devamı...

Atatürk’ün İmzası Var adlı Atatürk şiiri, Atatürk’ün İmzası şiiri, Mustafa Kemal Atatürk konulu şiir.

Atatürk’ün İmzası Var

Yurdumun kurtuluşunda,
Türkiye’min kuruluşunda,
Milleti
Yazının devamı...

10 Kasım çocuk şiirleri. 10 Kasım ile ilgili kısa çocuk şiirleri. 2 ve 3 kıtalık 10 kasım çocuk şiirleri.

Özledim

Ona olan saygım,
Hiç değişmedi,
10 Kasım’da özl
Yazının devamı...

Büyük Atatürk adlı şiir. 10 Kasım Büyük Atatürk şiiri. 10 Kasım’da özlemle andığımız Atatürk ile ilgili bir 10 Kasım şiiri.

Büyük Atatürk

Seni anlıyoruz Büyük Atatürk,
Seni seviyoru
Yazının devamı...

Atam Şiiri. 10 Kasım şiirleri arasında bulunan Atam adlı kısa şiir. 3 kıtalık Atam şiiri.

Atam

Her 10 Kasım gelince,
Büyük hüzün çökünce,
En duygulu şiirlerle,
Seni anacağız At
Yazının devamı...

10 Kasım Sabahı adlı şiir. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının verdiği üzüntüyü dile getiren şiir. 10 Kasım’ın hüznünü anlatan 2 kıta 10 Kasım şiiri.

10 Kasım Saba
Yazının devamı...

Atatürk Kalbimizde adlı 10 Kasım şiiri. 10 Kasım ile ilgili yazılmış Atatürk Kalbimizde isimli şiir. Her 10 Kasım’da saat dokuzu beş geçe milletimizin yaşadığı hüznü ve Atatürk’e olan saygısını anl
Yazının devamı...

10 Kasım ve Atatürk Konulu Şiirler, Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili “Türk Milletinden Atatürk’e” isimli şiir. Türk Milletinden Atatürk’e adlı 10 Kasım şiiri. Atatürk’ün ölümü üzerine Türk milletinin
Yazının devamı...

Yaşadığı süre içerisinde Türk milletinin varlığı ve bütünlüğü için büyük fedakârlıklarda bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha en derin saygı ve sevgilerimizle anıyoruz.

10 Kasım
Yazının devamı...

Geldik Anıtkabir’e adlı kısa 10 Kasım şiiri. 10 Kasım günü yapılan Anıtkabir ziyaretini anlatan 10 Kasım ile ilgili kısa şiir.

Geldik Anıtkabir’e

Atatürk’ü anarak,
Acısına dayanarak
Yazının devamı...

Bugün 10 Kasım şiiri. 10 Kasım 1938’de hayata veda eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili “Bugün 10 Kasım” adlı şiir. 10 Kasım’ı anlatan şiir.

Bugün 10 Kasım

Bugün 10 Kasım günlerde
Yazının devamı...

Yeni En Güzel 10 Kasım Şiirleri. 10 Kasım için yazılmış en güzel 10 Kasım şiirleri. Bizlere Düşer adlı 10 Kasım şiiri. Atatürk’ü anlamanın ve anlatmanın önemini belirten 10 Kasım şiiri.

Bizle
Yazının devamı...

Yeni 10 Kasım Şiirleri. Yeni Atatürk ve 10 Kasım şiirleri. On Kasım ile ilgili yeni şiirler. 10 Kasım Hüznü isimli 10 kasım şiiri.

10 Kasım Hüznü

Hüzün sardı bizleri,
Bu sonbahar sab
Yazının devamı...

Saat dokuzu beş geçe şiiri. Her 10 Kasım’da Atatürk’ün hayata veda ettiği saatte Türkiye’de bayraklar yarıya indirilirken, sirenler çalınır ve adeta ülkede hayat durur. Arabalar bulunduğu yerde kor
Yazının devamı...

10 Kasım ile ilgili şiir, 10 Kasım gününün gelişini anlatan 10 Kasım ile ilgili kısa şiir. Yurdumuzu düşmanlardan kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk 10 Kasım 1938’de aramızdan ayrılmış, Türk mille
Yazının devamı...

Yeni 10 Kasım Şiiri. 10 Kasım Haftası için yazılmış Atatürk Öldü Diye adlı şiir. 10 Kasım Atatürk şiirleri. 10 Kasım 1938 ile ilgili yeni şiir.

Atatürk Öldü Diye

Bayraklar yarıda,
Mi
Yazının devamı...

5 kıta 10 Kasım şiiri. 10 Kasım 1938 günü hayata gözlerini kapatan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yazılmış 5 kıtalık 10 Kasım şiiri.

10 K
Yazının devamı...

2 kıtalık 10 Kasım şiiri

10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününde okunabilecek 2 kıta 10 Kasım şiiri. Atatürk Haftası içerisinde okunacak 10 Kasım şiirleri. “İzindeyiz” adlı 10 Kasım şiiri. Atatürk’e
Yazının devamı...

Atatürk isimli 3 kıtalık 10 Kasım şiiri. Birkan Soylu’nun Atatürk adlı 10 kasım şiiri. 3 kıtalık 10 Kasım şiirleri. 10 Kasım ile ilgili 3 kıta şiir.

Atatürk

Düşmanların elinden,
Sen
Yazının devamı...

Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, bu sitede bulunan şiir ve yazıların yazılı izin alınmadan başka bir sitede yayınlanması, herhangi bir şekilde çoğaltılarak dağıtılması kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde hareket edenler hakkında yasal süreç başlatılacaktır. Sitemizde bulunan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır.
www.10kasimsiirleri.com En güzel ve en yeni 10 Kasım Şiirleri - Site Haritası 10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri
İletişim: ataturkdevrimleri@hotmail.com